جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 72026
  تاریخ انتشار : 11 فروردین 1394 12:10
  تعداد بازدید : 693

  مدیرعامل ستاد دیه گیلان خبرداد

  گذشت 180 میلیاردی شکات برای آزادی 482 زندانی جرایم غیرعمد

  مدیرعامل ستاد دیه گیلان از آزادی 482 نفر از مددجویان جرائم غیرعمد در سال 93 خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی ستاددیه کشور، «حمید کامران زاده» با اعلام این خبرگفت: میزان کل بدهی این افراد مبلغی بالغ بر 32 میلیارد تومان بوده که مبلغ 18 میلیارد تومان از طریق شکات گذشت رضایتمندانه اخذ شده و مبلغ 5میلیارد تومان نیز از طریق صندوق تامین خسارت پرداخت شده است.

  مدیرعامل ستاددیه شعبه استان گیلان همچنین بیان کرد: حدود 9 میلیارد تومان نیز از طریق کمک های ستاد دیه کشور و وام های قرض الحسنه برای آزادی این تعداد زندانی اختصاص یافته است.

  کامران زاده با بیان اینکه تعداد 385 زندانی جرائم غیرعمد در زندان های استان درانتظار کمک های خیرین هستند گفت: امیدواریم در سال جدید با همکاری دستگاه قضایی،روسای محترم ومددکاران زندان های استان و خیرین شاهد آزادی حداکثری زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد و غیرکلاهبرداری بوده و عمده فعالیت ما به سمت پیشگیری از وقوع این گونه جرائم باشد.

  وی با اشاره به نام گذاری سال 1394 به نام «دولت و ملت، همدلی و هم زبانی» گفت: عزت و اقتدار ما با همدلی و همزبانی دولت و ملت تضمین می شود و لازمه این همکاری صمیمانه اعتماد متقابل است که امیدواریم در سایه الطاف مقام معظم رهبری و اهتمام در عملی ساختن خواسته مقام معظم رهبری شاهد کاهش چشمگیر جمعیت زندانها باشیم.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28135241
اکنون :
37