جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 71368
  تاریخ انتشار : 23 اسفند 1393 14:17
  تعداد بازدید : 573

  معاون پارلمانی وزیر دادگستری:

  برخورد قاطعانه قوه قضاییه با متجاوزان به حقوق بیت المال

  معاون پارلمانی وزیر دادگستری گفت: ارگانها، سازمان ها و ادارات مربوطه بایستی در جهت حفظ بیت المال نهایت تلاش خود را به کار ببندند و از هرگونه تحرکات برخلاف بیت المال جلوگیری کرده و در صورت مشاهده فورا آن را به دستگاه قضائی گزارش دهند، قوه قضاییه نیز با متجاوزان به حقوق بیت المال شدیداً برخورد قانونی می کند.
  «عبدالعلی میرکوهی» در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به پیش بینی قانون برای متجاوزان به حقوق بیت المال، گفت: برای برخورد با متجاوزان حقوق بیت المال و منابع طبیعی به اندازه کافی قانون وجود دارد.

  وی ادامه داد: بایستی از هرگونه تصرفات غیرقانونی جلوگیری و نتیجه جهت پیگیری های قضایی به دادگستری گزارش شود.

  معاون پارلمانی وزیر دادگستری تصریح کرد: ارگانها، سازمان ها و ادارات مربوطه بایستی در جهت حفظ بیت المال نهایت تلاش خود را به کار ببندند و از هرگونه تحرکات برخلاف بیت المال جلوگیری کرده و در صورت مشاهده فورا آن را به دستگاه قضائی گزارش دهند، قوه قضاییه نیز با متجاوزان به حقوق بیت المال شدیداً برخورد قانونی می کند.

  میرکوهی در پایان خاطر نشان کرد: مردم نیز باید نسبت به این قضیه هم احساس مسئولیت کنند، زیرا یکسری افراد سودجو در راستای ثروت اندوزی اقدام به این ساخت و سازها و تصرف های غیر مجاز می کنند.
  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
27304870
اکنون :
23