جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 71366
  تاریخ انتشار : 23 اسفند 1393 14:14
  تعداد بازدید : 716

  معاون قضایی دادستان کل کشور:

  ضرورت تلاش مضاعف برای مقابله با زمین خواری

  معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: همه مسئولین موظفند، در راه دفاع از حقوق مردم و بیت المال، قاطعانه با هرگونه تخلفی برخورد کنند.
  «حسین ذبحی» در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به پدیده زمین خواری، گفت: رهبر انقلاب در دیدار اخیرشان با مسئولان منابع طبیعی و حفظ محیط زیست خواستار تعقیب زمین خواران بدون اغماض شدند. 

  وی ادامه داد: رهنمودها و فرامینی که رهبر معظم انقلاب در فرمایشات خود داشتند، دارای دو پیام است.

  وی ادامه داد: پیام اول این است که علی رغم همه اقدامات و تلاش هایی که شده اما خواسته مطلوب به دست نیامده و زمین خواری و تصرف اراضی ملی و دولتی، ساخت و سازهای غیر مجاز و آسیب های بر محیط زیست رو به فزونی بوده و کنترل نشده است.

  معاون قضایی دادستان کل کشور تصریح کرد: پیام دوم فرمایشات مقام معظم رهبری این است که ما باید این موضوع را جدی یگیریم و تلاشمان را مضاعف تر کنیم.

  ذبحی با اشاره به وظیفه مسئولین در زمینه تحقق عدالت در جامعه اسلامی، افزود : همه مسئولین موظفند، در راه دفاع از حقوق مردم و بیت المال، قاطعانه با هرگونه تخلفی برخورد کنند.

  معاون قضایی دادستان کل کشور در پایان با اشاره به عزم جدی دولت برای مقابله با پدیده زمین خواری و ساخت و سازهای غیرمجاز در كشور خاطرنشان كرد: برای ریشه كنی این معضل باید تمام همت خود را به كار بگیریم.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
27731903
اکنون :
14