جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 71109
  تاریخ انتشار : 20 اسفند 1393 13:52
  تعداد بازدید : 476

  معاون رئیس دیوان عدالت اداری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران خبر داد

  کاهش چشمگیر ارائه دادخواست علیه آموزش و پرورش

  معاون رئیس دیوان عدالت اداری در امور شعب با اشاره به آخرین وضعیت ثبت دادخواست علیه آموزش و پرورش در دیوان عدالت گفت: در حال حاضر تعداد دادخواست های مطروحه علیه آموزش و پرورش کاهش چشمگیری داشته است.

  حجت الاسلام و المسلمین «موسی قربانی» در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، در ارتباط با آخرین وضعیت ثبت دادخواست علیه آموزش و پرورش اظهار داشت: خوشبختانه به دلیل اطلاع رسانی به موقع در مورد مصوبه ای که شاکیان آموزش و پرورش با استناد به آن، دادخواست های زیادی به دیوان عدالت ارجاع می دادند، در حال حاضر تعداد این دادخواست ها سیر نزولی یافته و کاهش چشمگیری داشته است.

  وی ادامه داد: طی روزهای اخیر ما شاهد ثبت بیش از 750 دادخواست علیه آموزش و پرورش بودیم، این درحالی است که چنانکه گفته شد، شاکیان به به مصوبه ای استناد می کردند که رئیس مجلس شورای اسلامی آن را غیر قانونی اعلام کرده بود.

  معاون رئیس دیوان عدالت اداری در امور شعب در پایان خاطرنشان کرد: مسئولین آموزش و پرورش مواردی را که مصوبه 93 در مورد آنها اعمال شده اعلام کردند و ما از وزیر آموزش و پرورش تقاضا داریم چنانچه مواردی ناقص اعلام شده هر چه سریعتر این نقص را برطرف کنند.

  گفتنی است، طی هفته گذشته دادخواست هایی علیه آموزش و پرورش به دیوان عدالت اداری ارجاع شد که به موضوع بند 5 ماده 68 قانون مدیریت و خدمات کشوری باز می گردد که مطابق این قانون فوق العاده هایی به عنوان فوق العاده تخصص برای فرهنگیان در نظر گرفته می شد، اما باید در نظر داشت که شاکیان به مصوبه ای استناد می کنند که رئیس مجلس شورای اسلامی آن را غیر قانونی اعلام کرده و از طرفی شامل آموزش و پرورش نمی شود.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28135022
اکنون :
15