جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38011
  تاریخ انتشار : 21 آبان 1392 21:20
  تعداد بازدید : 577

  زندانیان شرور یزد شناسنامه دار می شوند

  مدیرکل زندان های استان یزد گفت: برای زندانیان شرور، شناسنامه امنیتی تشکیل خواهد شد.

  Multimedia_pics_1389_4_Photo_337.jpgبه گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه یزد، سیدحشمت حیات‌الغیب در نشست کمیته امنیتی و بهداشت محیط کار زندان‌های یزد، افزود: این شناسنامه از سوی اداره کل زندان‌ها و برای شناسایی زندانیان سابقه‌دار و شرور تشکیل خواهد شد که در آن مشخصات، تصویر، سوابق، بیماری و سایر مشخصات فردی زندانیان متخلف قید می‌شود.

  وی اظهار کرد: وظیفه‌ ما حفظ و نگهداری زندانیان است که در این راستا تمام واحدهای مددکاری، بهداشت و درمان، روان‌درمانی و غیره مسئولیت دارند و این احساس مسئولیت، یکی از مهمترین اصول زندانبانی است.

  مدیرکل زندان‌های استان یزد با تاکید بر سرکشی روزانه و دقیق مسئولان و روسای زندان‌ها از نقاط مختلف زندان، گفت: کوچکترین اشتباه یا خدای ناکرده کوتاهی در امر زندانبانی، جبران‌ناپذیر است.

  وی عنوان کرد: پرسنل زندان‌ها دو وظیفه مهم بر دوش دارند، یکی وظیفه قانونی و کارمندی آن‌ها که رعایت مقررات و دستورالعمل سازمانی است و دیگری، وظیفه شرعی که باید آن را به نحو احسن انجام دهند.

  وی گفت: اگر پرسنل وظایف قانونی و شرعی خود در امور سرپرستی و کنترل زندان را سرلوحه کار قرار دهند، کمترین مشکلات را در زندان‌ها خواهیم داشت.

  حیات‌الغیب گفت: برگزاری این نشست‌ها و بحث و تبادل‌نظر در کاهش آسیب و رفتارهای پرخطر زندانیان تاثیر بسزایی دارد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28135241
اکنون :
18