جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38006
  تاریخ انتشار : 21 آبان 1392 19:21
  تعداد بازدید : 391

  رییسی:

  مراجع قضایی بر جایگزینی مجازات های بدل از حبس همت گمارند

  شورای قضایی استان اصفهان با حضور معاون اول قوه قضاییه تشکیل جلسه داد.

  3955.jpg به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، حجت‌الاسلام والمسلمین رییسی در سفر به اصفهان، اظهار کرد: کلید رفع مشکلات کشور در دست خود ملت ایران است و نه بیگانگان. درست است که قوه قضاییه در برخورد با ناهنجاری‌ها در خط مقدم این جبهه است، اما هر مشکلی از طریق دستگاه قضایی قابل حل نیست و کار فرهنگی نسبت به اقدام قضایی تقدم دارد.

  وی بر کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها تاکید و خاطرنشان کرد: حبس‌زدایی از مهمترین سیاست‌های قوه قضاییه است و تمام قضات در بخش‌های دادسرا و محاکم باید بر جایگزینی مجازات‌های بدل از حبس و تحقق هرچه بیشتر این سیاست همت گمارند.

  معاون اول قوه قضاییه با اشاره به بهره‌مندی دادگستری استان اصفهان از قضات شریف و با تجربه، افزود: با همدلی و همگرایی مدیران دستگاه قضایی و بهره‌مندی از این ظرفیت ارزشمند استانی باید در حل مشکلات و به روز شدن برخی پرونده‌های معوقه تلاش شود؛ چرا که دادگستری این استان لایق رسیدن به یک الگوی کشوری است.

  وی در پایان بر حفظ سلامت دستگاه قضایی استان تاکید کرد و برخورد جدی با فرد یا افرادی که قصد تهدید این سلامت را دارند، خواستار شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28118862
اکنون :
9