جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38004
  تاریخ انتشار : 21 آبان 1392 19:9
  تعداد بازدید : 546

  میرگلوبیات:

  اجرای قوانین مرتبط با زنان مطالبه اصلی فراکسیون زنان از دولت است

  نماینده مردم ساوه و زرندیه و نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: اجرای قوانین مرتبط با زنان مطالبه اصلی این فراکسیون از دولت است.

  اجرای قوانین مرتبط با زنان مطالبه اصلی فراکسیون زنان از دولت است

  به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ شهلا میرگلوبیات با اشاره به نشست فراکسیون زنان با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده افزود: به همین منظور فراکسیون زنان از معاون رئیس جمهور خواستار پرداخت یک درصد از بودجه سازمان‌ها در راستای تحکیم خانواده ها و اجرای این قوانین شد.
  وی اظهار کرد: در این نشست موضوعات مختلفی در خصوص حوزه بانوان مطرح و در خصوص بیمه زنان خانه‌دار، افزایش زمان مرخصی زایمان و تحقیق بیمه فراگیر اجتماعی بحث و تبادل نظر شد.
  وی با بیان اینکه اجرایی کردن بیمه زنان خانه‌دار هم‌اکنون در دستور کار فراکسیون زنان قرار دارد، اضافه کرد: این موضوع به عنوان قانون باید اجرا شود و فراکسیون زنان نیز با برگزاری جلسات متعدد پیگیر اجرایی شدن آن است.
  نماینده مردم ساوه و زرندیه بیان کرد: برگزاری جلسات مشترک در مقاطع گوناگون با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از دیگر نتایج این نشست بود که این جلسات منجر به هم افزایی در خصوص عملی کردن برنامه های زنان و مطرح شدن مطالبات آنان می شود.
  وی با بیان اینکه تعاملات مجلس و دولت منجر به تحقق برنامه پنجم توسعه خواهد شد، اظهار کرد: از این رو فراکسیون زنان مجلس خواستار همکاری بیشتر با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده شد.
  به گزارش خبرگزاری ایسنا، میرگلوبیات خاطر نشان کرد: فراکسیون زنان مجلس متشکل از نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی است که با ارتباطی که با نهاد ریاست جمهوری، مشاور عالی زنان ریاست جمهوری و شورای عالی انقلاب فرهنگی دارد مشکلات زنان را بررسی و راهکارهای برطرف شدن آن را در راستای حمایت حقوقی از زنان مطرح می‌کند./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28135022
اکنون :
22