جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 37919
  تاریخ انتشار : 20 آبان 1392 16:27
  تعداد بازدید : 439

  حجت‌الاسلام والمسلمین رهبر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران تاکید کرد:

  ضرورت گسترش همکاری های بین المللی در جهت مقابله با جرایم مواد مخدر

  عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس هشتم گفت: همكاري هاي منطقه اي و تدوين قوانين ميان كشورها مي تواند اقدام امنيتي مناسبي در راستاي قرارگرفتن كشورمان در حاشيه امنيت باشد و این مهمترین اقدام به منظور مقابله با سوداگران مرگ در جامعه است.

   

  "حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی رهبر" در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به افزایش حجم ورودی پرونده‌های  جرایم مخدر در کشور اظهار داشت: يكي از راهكارهاي مهم به منظور كاهش پرونده‌هايي كه مربوط به جرائم مواد مخدر است، تلاش نهادها و مسئولين ذي‌ربط درجهت كنترل مرزها و راه‌هاي ترانزيت مواد مخدر است.

  وی ادامه داد: همكاري‌هاي منطقه‌اي و تدوين قوانين ميان كشورها مي‌تواند اقدام امنيتي مناسبي در راستاي قرارگرفتن كشورمان در حاشيه امنيت باشد و این مهمترین اقدام به منظور مقابله با سوداگران مرگ در جامعه است.

  رهبر با اشاره به اینکه برخی معتقدند نباید دست مجري قانون در خصوص عفو و يا تخفيف به مجرمان مواد مخدر باز گذاشته شود، افزود: قوانین کشورمان در رابطه با جرایم مخدر به اندازه کافی جامع است، به طوری که برای مجرمینی از این دست قانون نگاه سختگیرانه‌ای دارد و حتی برای برخی از مجرمین حکم اعدام هم لحاظ شده است.

  این حقوقدان در پایان گفت: مسئولین باید با قاطعیت در برخورد با مجرمینی از این دست مبارزه کنند و از این طریق ریشه‌های فساد در جامعه خشکانده خواهد شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28135022
اکنون :
23