جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 37908
  تاریخ انتشار : 20 آبان 1392 15:23
  تعداد بازدید : 521

  دادستان انتظامی قضات

  اجرای عدالت، ثروت اصلی یک جامعه است

  دادستان انتظامی قضات گفت: اجرای عدالت و دور ساختن ظلم و تعدی از میان مردم، ثروت اصلی یک جامعه است.

  6-251.jpgبه گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین احمد شفیعی، گفت: عملکرد کلی مدیریت ارشد قضایی و قضات محاکم و دادسراهای استان فارس، مثبت ارزیابی شده است.

  وی با بیان اینکه شغل قضاوت و اشتغال به امر مقدس قضا از مشاغلی است که موضوع آن انسان و حقوق انسان است، افزود: وظیفه یک قاضی اجرای عدالت، حق و قسط است و همواره باید خروجی کار و عمل فعالان در این مجموعه، معنابخش این واژه مقدس باشد.

  شفیعی تاکید کرد: با احقاق حق و اجرای عدالت در دستگاه قضایی مردم به حق مسلم خود می‌رسند و از شیرینی و طراوت اجرای عدالت بهره‌مند می‌شوند.

  دادستان انتظامی قضات اظهار کرد: همه ما به اذن و ابلاغ رسمی عهده‌دار اجرای عدالت در حوزه‌های قضایی هستیم و باید آگاه باشیم که آرزوی انبیاء و اوصیاء به برکت انفاس قدسی امام و مجاهدت شهیدان انقلاب و دفاع مقدس، اجرای عدالت است.

  دادستان انتظامی قضات گفت: موفقیت امروز دستگاه قضایی به معنای موفقیت اساس و بنیان نظام و راسخ‌تر شدن اعتقاد مردم به‌عنوان اصلی‌ترین سرمایه نظام است.

  بر اساس این گزارش، دادستان انتظامی قضات از سوی آیت‌الله آملی لاریجانی با اهدا لوحی از مدیر ارشد قضایی استان فارس و 30 نفر از قضات برگزیده این استان قدردانی کرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28135241
اکنون :
90